TOO FAND-20-500-BL kék, 20 cm, sebességfokozat száma:2, 20 W, asztali ventilátor
Típus: Asztali ventilátor • Teljesítmény: 20 W
Gyártói cikkszám:
FAND-20-500-BL
Márka:
TOO
Garancia:
24 hónap forgalmazói garancia
db
Kosárba
Leírás
Gyártói cikkszám: FAND-20-500-BL
Termék jellemzők:
Teljesítmény: 20 W
Lapátátmérő: 20 cm
Lapát anyaga: Alumínium
Sebességfokozatok száma: 2
Tápkábel hossza: 1,4 M
230 V / 50 Hz - 60 Hz
Doboz tartalma:
FAND-20-500-BL Asztali ventilátor
Használati útmutató
Termék megnevezés: Asztal ventilátor
Adatok
Alapadatok
Típus
Asztali ventilátor
Teljesítmény
20 W
Tömeg és méretek
Nettó súly
1,53 kg
Szélesség (max.)
261 mm
Magasság (max.)
305 mm
Mélység (max.)
110 mm