TOO FANS-40-111-W fehér, 40 cm, sebességfokozat száma:3, 40 W, álló ventilátor
Típus: Álló ventilátor • Teljesítmény: 40 W
Gyártói cikkszám:
FANS-40-111-W
Márka:
TOO
Garancia:
24 hónap Display szervizben
db
Kosárba
Leírás
Gyártói cikkszám: FANS-40-111-W
Termék jellemzők:
Szín: Fehér
Teljesítmény: 40 W
Lapátátmérő: 40 cm
Lapát anyaga: műanyag
3 sebességfokozat
Oszcillációs mód
Dönthető fej
Állítható magasság: 95 – 125 cm között
Tápkábel hossza: 1,5 M
230 V / 50 Hz
Méret: 60 x 125 cm
Doboz tartalma:
FANS-40-111-W Álló Ventilátor
Használati útmutató
Termék megnevezés: Álló Ventilátor
Adatok
Alapadatok
Típus
Álló ventilátor
Teljesítmény
40 W
Tömeg és méretek
Szélesség (max.)
600 mm
Magasság (max.)
1250 mm