ASUS TUF-GAMING-450B 450W tápegység
Tápegység teljesítmény: 450 W • Hatékonyság: 80 PLUS Bronze • Ventilátor átmérő: 135 mm
Gyártói cikkszám:
90YE00D3-B0NA00
Márka:
ASUS
Garancia:
72 hónap
db
Kosárba
Alapadatok
Formátum
ATX
Tápegység teljesítmény
450 W
Hatékonyság
80 PLUS Bronze
Ventilátor átmérő
135 mm
Csatlakozók
SATA tápcsatlakozók száma
5
Molex tápcsatlakozók száma
4
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
150 mm
Magasság (max.)
86 mm
Mélység (max.)
150 mm
Tartozékok
Túlfeszültségvédő
Megnézem mindet
#259052
#259052
EMOS P54212 2m 900J SCHUKO 4 csatlakozós túlfeszültség védett elosztó
EMOS P54222 2m 1800J SCHUKO 4 csatlakozós túlfeszültség védett elosztó
Legrand 646836 6-os 19"/1U 3m túlfeszvédett elosztósor
EMOS P54252 3m 1800J SCHUKO 8 csatlakozós túlfeszültség védett elosztó
Hasonlók
Fractal Design 450W Anode SFX Bronze 450W tápegység
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek