ASUS TUF-GAMING-550B 550W tápegység
Tápegység teljesítmény: 550 W • Hatékonyság: 80 PLUS Bronze • Ventilátor átmérő: 135 mm
Gyártói cikkszám:
90YE00D2-B0NA00
Márka:
ASUS
Garancia:
72 hónap
db
Kosárba
Alapadatok
Formátum
ATX
Tápegység teljesítmény
550 W
Hatékonyság
80 PLUS Bronze
Ventilátor átmérő
135 mm
Csatlakozók
VGA csatlakozó típusa
2db 6 + 2 tűs
EPS csatlakozó típusa
1db 4 + 4 tűs
SATA tápcsatlakozók száma
5
Molex tápcsatlakozók száma
4
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
150 mm
Magasság (max.)
86 mm
Mélység (max.)
150 mm
Tartozékok
Túlfeszültségvédő
Megnézem mindet
#259052
#259052
EMOS P54212 2m 900J SCHUKO 4 csatlakozós túlfeszültség védett elosztó
EMOS P54222 2m 1800J SCHUKO 4 csatlakozós túlfeszültség védett elosztó
Legrand 646836 6-os 19"/1U 3m túlfeszvédett elosztósor
EMOS P54252 3m 1800J SCHUKO 8 csatlakozós túlfeszültség védett elosztó
Hasonlók
AKYGA AK-B1-550 12cm 550W tápegység
Fractal Design 550W ION Gold 550W tápegység
ASUS ROG-STRIX-550G 550W tápegység
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek