ASUS TUF-GAMING-750B 750W tápegység
Tápegység teljesítmény: 750 W • Hatékonyság: 80 PLUS Bronze • Ventilátor átmérő: 135 mm
Gyártói cikkszám:
90YE00D0-B0NA00
Márka:
ASUS
Garancia:
72 hónap
db
Kosárba
Alapadatok
Formátum
ATX
Tápegység teljesítmény
750 W
Hatékonyság
80 PLUS Bronze
Ventilátor átmérő
135 mm
Csatlakozók
SATA tápcsatlakozók száma
5
Molex tápcsatlakozók száma
4
Tartozékok
Túlfeszültségvédő
Megnézem mindet
#259052
#259052
EMOS P54212 2m 900J SCHUKO 4 csatlakozós túlfeszültség védett elosztó
EMOS P54222 2m 1800J SCHUKO 4 csatlakozós túlfeszültség védett elosztó
Legrand 646836 6-os 19"/1U 3m túlfeszvédett elosztósor
EMOS P54252 3m 1800J SCHUKO 8 csatlakozós túlfeszültség védett elosztó
Hasonlók
Megnézem mindet
Zalman TeraMax ZM750-TMX2 WHITE 750W 80+ Gold ventillátorral moduláris dobozos tápegység
ASUS ROG-STRIX-750G 750W tápegység
Zalman TeraMax ZM750-TMX2 750W 80+ Gold ventillátorral moduláris dobozos tápegység
Zalman GigaMax III 750W 80+Bronze ventillátorral félmoduláris dobozos tápegység
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
JBL T510BTBLK Bluetooth mikrofonos fekete fejhallgató
Akyga AK-ND-C10 USB Type-C / 4,5 x 3,0 mm laptop adapter
Hecht 630 600 W elektromos szegélynyíró