Teamgroup 8GB/3200MHz DDR-4 Elite (TED48G3200C2201) memória
Memória foglalat: DDR 4 • Kapacitás: 8 GB • Órajel: 3200 MHz • Időzítés (CL): 22,0
Gyártói cikkszám:
TED48G3200C2201
Márka:
TEAMGROUP
Garancia:
Élettartam garancia
db
Kosárba
Adatok
Termékosztály
Gamer
Igen
Technikai paraméterek
Memória foglalat
DDR 4
Kapacitás
8 GB
Órajel
3200 MHz
Időzítés (CL)
22,0
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Sandisk 00183597 64GB USB 3.1 fekete Flash Drive
Motorola Moto G35 6,72" 5G 4/128GB DualSIM piros okostelefon
HAMA 200003 Univerzális notebook táp 15-19V 90W
Akyga AK-CH-17 5-20 V / max.3.25 A 65W 2xUSB-A + 2xUSB-C PD töltő