AEG BS 18C3BL-402C szénkefe nélküli akkumulátoros fúró-csavarozó
Típus: Fúró-csavarozó
Márka:
AEG
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
Tulajdonságok:
- 18 V szénkefe nélküli fúrócsavarozó
- 110 Nm nyomaték
- 500/2100 ford/perc
- Fém tokmány
- 2x 4,0 Ah akkumulátor (L1840SHD)
- BL1418 töltő
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
18,0 V
Fokozat
2
Fúrótokmány
13 mm
Max. forgatónyomaték (kemény)
110 Nm
Üresjárati fordulatszám
0-500/min 0-2100/min
Tölthető akkumulátor típus
Li-ion
Alapadatok
Típus
Fúró-csavarozó
Hasonlók
Megnézem mindet
#473386
#473386
Scheppach C-DD45-X - akkus 2-sebességes IXES 20 V (akku és töltő nélkül) fúró/csavarozó