AEG BS 18G4-202C akkumulátoros fúrócsavarozó
Típus: Fúró-csavarozó
Márka:
AEG
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
Tartalom: 18 V szénkefés fúrócsavarozó, 2 x 2.0 Ah akkumulátor, töltő
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
18,0 V
Fokozat
2
Fúrótokmány
13 mm
Max. forgatónyomaték (kemény)
60 Nm
Üresjárati fordulatszám
0-500/0 -1800 ford./perc
Tölthető akkumulátor típus
Li-ion
Alapadatok
Típus
Fúró-csavarozó
Hasonlók
Megnézem mindet
#473386
#473386
Scheppach C-DD45-X - akkus 2-sebességes IXES 20 V (akku és töltő nélkül) fúró/csavarozó
Scheppach BC-DD60-X - akkus 2-sebességes indukciós motorral IXES 20 V (akku és töltő nélkül) fúró/csavarozó
AEG BS 18C2BL LI-402C akkumulátoros fúrócsavarozó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Trevi XF 1400 KB 100W hordozható party hangszóró
Legrand 764500 Niloé fehér egypólusú kapcsoló
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra (X910) 14,6" 12/256GB krém Wi-Fi tablet