AEG AAKSDS10460 10x460mm SDS-Plus fúrószár
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
10 x 460 mm SDS+ fúrószár
#370206
KWB 49248720 PROFI HSS-G CO 12,0 mm fémfúrószár
KWB 49248710 PROFI HSS-G CO 11,0 mm fémfúrószár
KWB 49248700 PROFI HSS-G CO 10,0 mm fémfúrószár
KWB 49248695 PROFI HSS-G CO 9,5 mm fémfúrószár
Utoljára megtekintett termékek
Apple iPhone 17 6,3" 5G 256GB fekete okostelefon
Hama 201640 PD/QC 38W USB/Type-C hálózati töltő