AEG AAKSDS12160 12x160mm SDS-Plus fúrószár
Márka:
AEG
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
12 x 160 mm SDS+ fúrószár
Adatok
Alapadatok
Típus
Fúrószár
Hasonlók
Megnézem mindet
#370206
#370206
KWB 49248720 PROFI HSS-G CO 12,0 mm fémfúrószár
KWB 49248710 PROFI HSS-G CO 11,0 mm fémfúrószár
KWB 49248700 PROFI HSS-G CO 10,0 mm fémfúrószár
KWB 49248695 PROFI HSS-G CO 9,5 mm fémfúrószár
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek