ZyXEL POE12-30W 2.5G PoE+ Injector (30W) tápfeladó
Gyártói cikkszám:
POE12-30W-EU0101F
Márka:
ZYXEL
Garancia:
60 hónap
db
Kosárba
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Legrand 774451 Valena fehér 1-es keret
Brother TN-3280 fekete toner
S-LIGHT Neonflex 2835 120LED 20W/m, 3000K IP68 CRI80 5m/tekercs LED szalag
Cross Tools CKS 1900 V benzines láncfűrész