AEG BKS18SBL-0 18 V SubCompact akkumulátoros szénkefe nélküli körfűrész
Márka:
AEG
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
18 V szénkefe nélküli szubkompakt körfűrész, 165 mm-es penge, 5000 ford./perc, Balra vágott penge, DEK26 kompatibilis
Adatok
Technikai paraméterek
AC bemeneti feszültség
18 V
Üresjárati fordulatszám
5000 ford./perc
Alapadatok
Típus
Körfűrész
Hasonlók
Megnézem mindet
#473385
#473385
Scheppach C-HCS165-X IXES 20 V (akku és töltő nélkül) akkus körfűrész
Scheppach BC-HCS165-X indukciós motorral IXES 20 V (akku és töltő nélkül) akkus kézi körfűrész
Einhell 4331207 PXC TE-CS 18/165-1 Li-Solo akku és töltő nélkül akkumulátoros kézi körfűrész
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition 120x79,6x159mm 650-2000RPM (Intel, AMD) processzor hűtő
Metabo UHEV 2860-2 Quick Set 1100 W elektromos fúrókalapács szett
Ajax 12V PSU Hub 2-höz 12 V tápegység