TRIO R62093500 Bilbo 13W 1000lm 2700 - 5500K fehér mennyezeti lámpatest
Típus: Mennyezeti lámpa • Alap szín: Fehér
Gyártói cikkszám:
R62093500
Márka:
TRIO
Garancia:
60 hónap
db
Kosárba
Adatok
Egyéb adatok
Színhőmérséklet
Állítható
Fizikai jellemzők
IP besorolás
IP20
Lámpatest/kar/oszlop anyaga
Műanyag
Átmérő
35,00 mm
Nettó súly
0,56 kg
Magasság (max.)
8,7 cm
Átmérő
35 cm
Csomag tartalma
Izzót tartalmaz-e
Igen
Izzó típus
LED
Alapadatok
Típus
Mennyezeti lámpa
Család
Bilbo
Izzó foglalat
Integrált
Alap szín
Fehér
Egyéb szín
Fehér
Foglalat max. W
13 W
Elhelyezés
Nappali/Hálószoba
RGB világítás
Igen
LED
Nappali
Hálószoba
Hasonlók
Megnézem mindet
#315619
#315619
TRIO 675719200 Ogasaki 42W 4000lm 2700 - 5500K fehér mennyezeti lámpatest
TRIO 675710200 Ogasaki 26W 2400lm 2700 - 5500K fehér mennyezeti lámpatest
TRIO 656311800 Penta 20W 1800lm 4000K fehér mennyezeti lámpatest
TRIO 629010101 Lotus 45W 4000lm 3000 - 5500K fehér mennyezeti lámpatest
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek