Spire CG-DLM618GX-2.4G ergonómikus vezeték nélküli egér
Technológia: Optikai • Felbontás: 1600 dpi • Kapcsolódási technológia: Vezeték nélküli
Gyártói cikkszám:
CG-DLM618GX-2.4G
Márka:
SPIRE
Garancia:
24 hónap
Termékleírás:
Egyszerűen váltson 3 különböző DPI-szint között, 800, 1200 és 1600 DPI között.
A be-/kikapcsoló segít energiát takarítani a két standard AAA elemmel.
JELLEMZŐK
  • Ergonomikus függőleges egér
  • Kényelmes fogás közepes és nagy kezekhez
  • Kényelmesebbé teszi az egér hosszú távú használatát
  • Jobb oldali gombelhelyezés az ujjak terhelésének csökkentése érdekében
  • 6 gomb és változtatható DPI: 800/1200/1600
  • Nagy csuklótámasz a csukló és az alkar feszültségének csökkentése érdekében
  • Optikai érzékelő, működik fán, bőrön, márványon stb.
  • 2 db AAA elem mellékelve
  • Csatlakoztasd és játssz, szabványos Windows, Mac és Android rendszerekkel
  • 2 év gyártói garancia
Adatok
  • Csatlakozó(k)
    • Csatoló felület
      • USB
    • Kapcsolódási technológia
      • Vezeték nélküli
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fekete
    • Szélesség (max.)
      • 100 mm
    • Magasság (max.)
      • 135 mm
    • Mélység (max.)
      • 87 mm
    • Súly
      • 115 gramm
  • Alapadatok
    • Gomb + scroll
      • 6+1
    • Kialakítás
      • Ergonómikus
    • Görgők száma
      • 1 db
    • Gomb funkciók
      • DPI kapcsoló
    • Technológia
      • Optikai
    • Felbontás
      • 1600 dpi
    • Ergonómikus
      • Igen
    • Egyéb
      • USB vevőegység
      • Csuklótámasz
      • Plug and Play
      • 2.4 GHz technológia