AEG BSS18C2-0 18 V akku és töltő nélkül akkumulátoros ütvecsavarozó
Típus: Ütvecsavarbehajtó
Márka:
AEG
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
Kompakt 18 V ütvecsavarozó, akkumulátor és töltő nélkül
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
18,0 V
Max. forgatónyomaték (kemény)
210 Nm
Üresjárati fordulatszám
0-2800 ford./perc
Ütésszám
0-3.600 ütés/perc
Tölthető akkumulátor típus
Li-ion
Alapadatok
Típus
Ütvecsavarbehajtó
Hasonlók
Megnézem mindet
#207136
#207136
Bosch Easydrill 12 Li-Ion akkus fúró/csavarozó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek