AEG BSS18C3B3-0 18 V SubCompact akku és töltő nélkül akkumulátoros szénkefe nélküli ütvecsavarozó
Típus: Ütvecsavarbehajtó
Márka:
AEG
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
18 V subkompakt, szénkefe nélküli ütvecsavarozó 3 fokozat, 350Nm, 2900 ford/perc, 4200 ütés/perc, 1/4 "hex befogás, akkumulátor és töltő nélkül
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
18,0 V
Max. forgatónyomaték (kemény)
350 Nm
Üresjárati fordulatszám
0-2900 ford./perc
Ütésszám
0-4200 ütés/perc
Tölthető akkumulátor típus
Li-ion
Alapadatok
Típus
Ütvecsavarbehajtó
Hasonlók
Megnézem mindet
#207136
#207136
Bosch Easydrill 12 Li-Ion akkus fúró/csavarozó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek