AEG BSB18C3BL-402C 18 V akkumulátoros szénkefe nélküli ütvefúró-csavarozó
Típus: Ütvefúró-csavarozó
Márka:
AEG
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
18V, szénkefe nélküli ütvefúró-csavarozó, 110Nm, 500/2100 ford/perc, fém tokmány, 2x 4,0 Ah akkumulátor (L1840SHD), BL1418 töltő
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
18,0 V
Fokozat
2
Fordulatszám
0-500/0-2100
Forgatónyomaték-fokozatok száma
20
Fúrótokmány
13 mm
Max. forgatónyomaték (kemény)
110 Nm
Ütésszám
31500 ütés/perc
Tölthető akkumulátor típus
Li-ion
Alapadatok
Típus
Ütvefúró-csavarozó
Hasonlók
Megnézem mindet
#473387
Scheppach C-CD45-X - akkus 2-sebességes IXES 20 V (akku és töltő nélkül) ütvefúró-csavarozó
Einhell 4514221 TE-CD 18/2 Li-i +64 2x2Ah akkumulátoros ütvefúró-csavarozó szett
Black&Decker BDCHD18K 18V 1,5Ah kofferben akkus ütvefúró-csavarozó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek