Akyga AW-12D-LED Rainbow LED 120mm ház hűtőventilátor
Ventilátor átmérő: 120 mm • Fordulatszám: 1100 RPM • Ventilátor lapátok száma: 9
Gyártói cikkszám:
AW-12D-LED
Márka:
AKYGA
Garancia:
24 hónap
Termékleírás:
Jellemzők:
  • Terméktípus: Ventilátor
  • Tápfeszültség: 12 V
  • Energiafelhasználás: 0.16 A
  • Tápcsatlakozó: Molex/3-pin
  • Ventilátor mérete: 120 mm
  • Maximális zajszint: 22.8 dB(A)
  • Kábel hossza: 30 cm
  • Anyag: ABS
  • Termék színe: Fekete
  • Háttérfény színe: Multicolor
  • MTBF: 30000 h
  • Csomagolás: UniBag
  • Termék mérete (H x SZ x M): 120 x 120 x 25 mm
  • A csomag mérete (H x SZ x M): 260 x 130 x 26 mm
  • Nettó tömeg: 84.4 g
  • Bruttó tömeg: 90.3 g
  • CE megfelelőség: Igen
  • RoHS megfelelőség: Igen
  • REACH megfelelőség: Igen
  • Mellékelt tartozékok: Csavar
Adatok
  • Alapadatok
    • Típus
      • Ház ventilátor
    • Ventilátor átmérő
      • 120 mm
    • Fordulatszám
      • 1100 RPM
    • Ventilátor lapátok száma
      • 9
  • Technikai paraméterek
    • Zajszint
      • 23 dB
    • Névleges feszültség
      • 12
    • Csapágy típus
      • Csúszócsapágy (Sleeve)
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fekete
    • Anyag
      • Műanyag
    • Szélesség (max.)
      • 120 mm
    • Magasság (max.)
      • 120 mm
    • Mélység (max.)
      • 25 mm