Bosch BCHF2MX16 Serie2 2 az 1-ben vezeték nélküli porszívó
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
BCHF2MX16
Márka:
BOSCH
Garancia:
24 hónap BSH Háztartási Készülék Kereskedelmi Kft.
Leírás
Tulajdonságok:
- 16 V Li-Ion akku
- 40 perc működési idő
- motoros körkefe
- 2 sebességfokozat
- mosható szűrő
Adatok
  • Alapadatok
    • Típus
      • Álló porszívó
    • Tisztítás típusa
      • Száraz
    • Portároló típusa
      • Portartály
    • Szűrőrendszer
      • Ciklon
    • Energia ellátás
      • Akkumulátoros
    • Alap szín
      • Grafit
    • Tisztitó felületek
      • Szőnyeg, Keménypadló
    • Akkumulátoros
      • Igen
  • Teljesítmény
    • Állítható teljesítmény
      • Igen
  • Egyéb funkciók
    • Mosható szűrő
    • Kivehető kézi egység
  • Akkumulátor
    • Üzemidő
      • 40 perc
    • Feltöltési idő
      • 5 óra
  • Egyéb adatok
    • Porzsák
      • Porzsák nélküli vagy portartály
  • Fizikai jellemzők
    • Nettó súly
      • 2,5 kg
    • Szélesség (max.)
      • 265 mm
    • Magasság (max.)
      • 1160 mm
    • Mélység (max.)
      • 165 mm