Dahua CS4006-4ET2ET-60 4x10/100 Mbps PoE + 2x10/100 Mbps uplink/60W/Cloud Managed PoE Switch
Gyártói cikkszám:
CS4006-4ET2ET-60
Márka:
DAHUA
Garancia:
36 hónap
db
Kosárba
Alapadatok
Switch típusa
Nem menedzselhető
Anyag
Fém
Hálózati csatlakozás
10/100 Mb/s
Switch Layer
Layer 2 (L2)
WEB alapú kezelés
Igen
Smart menedzselhetőség
Igen
MAC címtábla
8000 bejegyzés
POE maximális teljesítmény
60 W
Kapcsolódási technológia
Vezetékes
Csatlakozó(k)
Alap LAN csatlakozók típusa
Fast Ethernet (10/100)
Összes LAN port
6 db
10/100 Mbps LAN
4 db
POE portok száma
4 db
POE+ portok száma
1 db
Hálózat
Broadcast Storm kontroll
Virtuális LAN (VLAN) támogatás
Virtuális LAN (VLAN) mennyiség
32
Szabvány
802.3af
802.3at
802.3bt
Kialakítás
Alap szín
Fekete
Külső tápegység
Egyéb adatok
Folyamatszabályozás támogatás
Jumbo frame támogatás
9216
Relatív üzemi páratartalom
10 - 90 %
Működési hőmérséklet-tartomány (T-T)
-10 - 55 °C
POE támogatás
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
130 mm
Magasság (max.)
9 mm
Mélység (max.)
2,6 mm