Cellect LCD-3D-WATCH4-40 Galaxy Watch 4 40mm fekete 3D kijelzővédő fólia
Gyártói cikkszám:
LCD-3D-WATCH4-40
Márka:
CELLECT
Garancia:
6 hónap
db
Kosárba
Típus
Kijelzővédő fólia
Márka kompatibilitás
Samsung
Eszköz kompatibilitás
Galaxy Watch 4
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Hasonlók
Megnézem mindet
#403271
#403271
NextOne IPD-12.9-PPR iPad 12,9" papírhatású kijezővédő fólia
CUT&USE CU-0012 antiCRASH 6,5" védőfólia
Cellect LCD-SAM-A42-FCGLASS Galaxy A42 üveg kijelzővédő fólia
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
TRIO R62931832 Camillus 18W 1650lm 3000K fekete mennyezeti lámpatest
Segway Ninebot felnőtt fekete bukósisak (L-es méret) (Újszerű)
MSP LA-2263 Huawei Watch GT 3 Pro (46mm) Hybrid Glass 2db rugalmas üveg kijelzővédő fólia