NextOne IPH-5.4-2021-ALR iPhone 13 Mini All-Rounder kijezővédő üvegfólia
Típus: Üvegfólia
Gyártói cikkszám:
IPH-5.4-2021-ALR
Márka:
NEXTONE
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Típus
Üvegfólia
Márka kompatibilitás
Apple
Eszköz kompatibilitás
iPhone 13 Mini
Maximális kijelzőméret kompatibilitás
5,4 "
Hasonlók
Megnézem mindet
#403183
#403183
NextOne IPH-6.1-PRV iPhone12/12 Pro All-Rounder Privacy kijezővédő üvegfólia
NextOne IPH-15PROMAX-TMP iPhone 15 Pro Max kijezővédő üvegfólia
NextOne IPH-15PLUS-TMP iPhone 15 Plus kijezővédő üvegfólia
NextOne IPH-15PROMAX-ALR iPhone 15 Pro Max All-Rounder kijezővédő üvegfólia
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Edding 140 S OHP Permanent 0,3 mm zöld marker
Solo Stove Yukon hőterelő hordtáska
Xerox WorkCentre 3025BI MFP wireless mono lézernyomtató (3025V_BI)