AEG AAKSDS12160 12x160mm SDS-Plus fúrószár
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
12 x 160 mm SDS+ fúrószár
#370206
KWB 49248720 PROFI HSS-G CO 12,0 mm fémfúrószár
KWB 49248710 PROFI HSS-G CO 11,0 mm fémfúrószár
KWB 49248700 PROFI HSS-G CO 10,0 mm fémfúrószár
KWB 49248695 PROFI HSS-G CO 9,5 mm fémfúrószár
Utoljára megtekintett termékek