Aiwa HE-1200SW 2.1 csatornás hangprojektor
Típus: Hangprojektor • Alap szín: Fekete
Gyártói cikkszám:
HE-1200SW
Márka:
AIWA
Garancia:
24 hónap Hifi Station Kft. szervizben
Termékleírás
A lenyűgöző 120W RMS teljesítményű digitális erősítő és a 60W-os, 5.25-es vezeték nélküli mélynyomó garantálja a gazdag, tiszta és torzításmentes hangzást. Legyen szó filmekről, zenéről vagy hírekről, a 4 DSP hangmód (Hírek, Film, Zene, Éjszaka) segítségével mindig a legjobb audioélményt érheted el.
A modern otthonokhoz tervezett ultravékony, 45 mm-es dizájn diszkréten illeszkedik bármilyen TV alá vagy falra szerelhető, hogy tökéletesen integrálódjon a lakásodba. A HDMI-ARC, optikai bemenet, USB és AUX csatlakozásokkal könnyedén csatlakoztathatod a TV-det vagy más eszközeidet, míg a Bluetooth V5.3 vezeték nélküli kapcsolat révén egyszerűen streamelheted kedvenc zenéidet közvetlenül mobilkészülékedről.
Az intelligens energiatakarékos rendszer
Egyéb jellemzők:
  • Luxus 2,1 csatornás Soundbar vezeték nélküli mélynyomóval és ultravékony, 45 mm-es magassággal.
  • Erőteljes és alacsony torzítású digitális erősítő 120 W RMS kimenettel (@10% THD)
  • Mélysugárzó teljesítménye 60 W, 5,25″ X 1.
  • Teljes dinamikatartomány: 1 x 2″ és 1×1,5″ nagyfrekvenciás meghajtók.
  • Optikai bemenet, USB port a közvetlen lejátszáshoz
  • HDMI-ARC (Audio Return Channel) bemenet digitális audio csatlakozáshoz a TV-ről.
  • AUX BEMENET 3,5 mm-es sztereó jack (aux kábel mellékelve 3,5 mm-es sztereó csatlakozókkal).
  • A HDMI ARC és az AUX IN automatikusan bekapcsolható.
  • Bluetooth kompatibilitás: V5.3 (Vezeték nélküli hatótáv: 10m.)
  • Futurisztikus kialakítású, ergonomikus vezeték nélküli távirányító mellékelve.
  • DSP (Digital Signal Processor) 4 hangmóddal (hírek, film, zene és éjszaka).
  • LED állapot/forrás Többszínű kijelzők a diszkrét egyszerűségért.
  • TV alatti polc vagy falra szerelhető (fali tartókészlet tartalmazza).
  • AC teljesítmény 100-240V~, 50/60Hz
  • Hangsáv méretei (SzxMaxMé): 90 X 4,5 X 8,6 cm
  • Mélysugárzó méretei (SzxMéxMé): 10,5 X 25 X 37 cm
  • Hangsáv súlya: 2,07 kg
  • A mélynyomó súlya: 3,39 kg
Adatok
  • Alapadatok
    • Típus
      • Hangprojektor
    • Hangcsatorna
      • 2.1
    • Kimenő teljesítmény
      • 120 W