Tucano BSLOOP13-BK Loop 13" fekete notebook táska
Maximális kijelzőméret kompatibilitás: 13 " • Védelmi jellemzők: Karcolásálló,Porálló
Gyártói cikkszám:
BSLOOP13-BK
Márka:
TUCANO
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
Méret: 37 x 29 x 6 cm
Adatok
Fizikai jellemzők
Alap szín
Szürke
Szélesség (max.)
355 mm
Magasság (max.)
260 mm
Mélység (max.)
550 mm
Súly
355 gramm
Alapadatok
Formátum
Hordtáska
Táska kompatibilitás
13" notebook táska
Márka kompatibilitás
Univerzális
Eszköz kompatibilitás
Univerzális
Maximális kijelzőméret kompatibilitás
13 "
Vállpánt
Igen
Védelmi jellemzők
Karcolásálló
Porálló
Hordozó fogantyú
Igen
Extra első zseb
Típus
Notebook válltáska
Hasonlók
#178116
#178116
Tucano BSLOOP15-BK Loop 15,6" fekete notebook táska
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek