AEG BKP18C2-310-0 18 V kinyomópisztoly
Márka:
AEG
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
•18 V kinyomó pisztoly
•max. 310 mm kartus
•változtatható sebesség
•4000 Nm erő
Adatok
Alapadatok
Típus
Kinyomópisztoly
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek