Bosch 06033D1000 EasyVac 3 UNI száraz porszívó
Tartály térfogata: 2,00 L • Típus: Porszívó
Gyártói cikkszám:
06033D1000
Márka:
BOSCH
Garancia:
36 hónap Robert Bosch Kft. szervizben
db
Kosárba
Adatok
Technikai paraméterek
Kábel hosszúság
250 cm
Tápfeszültség
Tartály térfogata
2,00 L
Teljesítmény
700 W
Tisztítás típusa
Száraz
Nettó súly
4,3 kg
Energia ellátás
Hálózati
Zajszint
78 dB
Alapadatok
Típus
Porszívó
Hasonlók
Megnézem mindet
#328032
#328032
Hikoki RP3608DB-BASIC-BLUETOOTH porszívó
AEG AP2-200 ELCP 1000 W ipari porszívó
Hecht 8215 1250 W porszívó
Scheppach ASP 20-ES 20 l 230V ipari elektromos porszívó