Bosch F016800572 automosó szett
Tartály térfogata: 20,00 L • Típus: Hamuporszívó
Gyártói cikkszám:
F016800572
Márka:
BOSCH
Garancia:
0 hónap
db
Kosárba
Adatok
Technikai paraméterek
Kábel hosszúság
300 cm
Tartály térfogata
20,00 L
Teljesítmény
1000 W
Anyag
Anyag
Fém
Tisztítás típusa
Száraz
Nettó súly
3,2 kg
Energia ellátás
Hálózati
Zajszint
87 dB
Alapadatok
Típus
Hamuporszívó
Hasonlók
Megnézem mindet
#369050
#369050
Kaminer 800W 10L hamuporszívó
Kaminer 1200W 15L hamuporszívó
Cross Tools CAS 600 N hamuporszívó
Einhell TC-AV 1720 DW hamuporszívó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
IRIS SODROTTFÜLES PAPÍRTASAK FEHÉR NYOMATLAN KRAFT18*22*8cm
Celo MZ univerzális műanyag dűbel 10x59 - 10db / bliszter
KWB 49662301 PROFI GS VDE INSULATED 1000V PHILLIPS CROSS PH1 80 mm csavarhúzó