Tracon EVOZ1C13 13A C 1P 6kA kismegszakító
Gyártói cikkszám:
EVOZ1C13
Kosárba
Szélesség (max.)
72 mm
Magasság (max.)
82,8 mm
Mélység (max.)
71 mm
Nettó súly
0,4 kg
Névleges feszültség
230V
Névleges áram
13A
Környezeti hőmérséklet
-25…50 °C