Tracon EVOZ1C25 25A C 1P 6kA kismegszakító
Gyártói cikkszám:
EVOZ1C25
Kosárba
Szélesség (max.)
18 mm
Magasság (max.)
82,8 mm
Mélység (max.)
71 mm
Névleges feszültség
230V
Névleges áram
25A
Környezeti hőmérséklet
-25…50 °C