Mean Well LPV-100-12 12V 8,5A 100W tápegység
Teljesítmény: 100 W • Kimeneti feszültség (V): 12 • Kimeneti áram: 8,5 A
Gyártói cikkszám:
LPV-100-12
Márka:
MEAN WELL
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Alapadatok
Teljesítmény
100 W
Kimeneti feszültség (V)
12
Kimeneti áram
8,5 A
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek