Tracon EVOZ2B32 32A B 2P 6kA kismegszakító
Gyártói cikkszám:
EVOZ2B32
Kosárba
Szélesség (max.)
36 mm
Magasság (max.)
82,8 mm
Mélység (max.)
71 mm
Nettó súly
0,2 kg
Névleges feszültség
230V
Alapadatok
Típus
Kismegszakító
Pólusszám
2
Névleges áram
32A
Kioldási karakterisztika
B
Névleges megszakítóképesség
6kA
Hálózat típusa
AC
Környezeti hőmérséklet
-25…50 °C