Gorenje T1100CLBK Classico inox-fekete 2 szeletes kenyérpirító
Kimeneti teljesítmény: 1100 W • Sütési kapacitás: 2 szelet
Gyártói cikkszám:
732749
Márka:
GORENJE
Garancia:
24 hónap Gorenje Budapest Kft.
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
Gorenje T1100CLBK Classico inox-fekete kenyérpirító
•Teljesítmény: 1100 W
•6 pirítási szint
•Melegítési és kiolvasztási funkció
•termosztátos hőfokszabályzó
•Működést visszajelző fény
•Morzsatálca
•Zsemletartó
•Hideg külső falak
Adatok
Kialakítás
Ház anyaga
Rozsdamentes acél, műanyag
Zsemlemelegítő
Nem
Hidegfalú
Nem
Morzsatálca
Igen
Alapadatok
Kimeneti teljesítmény
1100 W
Sütési kapacitás
2 szelet
Biztonsági kikapcsolás
Igen
Automatikus szeletkiemelés
Egyoldali pirítás
Olvasztási funkció
Alap szín
Inox
Technikai paraméterek
Nettó súly
1,6 kg
Szélesség (max.)
295 mm
Magasság (max.)
222 mm
Mélység (max.)
180 mm