TOO TO-2SL105SS-800W inox 2 szeletes kenyérpirító
Kimeneti teljesítmény: 800 W • Sütési kapacitás: 2 szelet
Gyártói cikkszám:
TO-2SL105SS-800W
Márka:
TOO
Garancia:
12 hónap Display szervizben
Gyûjtõ:
karton=6db
db
Kosárba
Leírás
Termék jellemzők:
Szín: Inox
Teljesítmény: 800W
Kapacitás: 2 szelet
Állítható pirítási szintek: Digitálisan állítható
Szelet középre igazítás: Automatikus
Funkciók: STOP/ Újra melegítés/ Kiolvasztás funkció
Morzsatálca: Kivehető
Hálózati kábel tartó: Beépített
Méret (mm): 305 x 180 x 185 (mm)
Tömeg: 1.35 kg
Gyártói garancia: 12 hónap
Bemeneti feszültség/ Frekvencia: 220-240V/ 50 Hz
Adatok
Kialakítás
Ház anyaga
Műanyag
Hidegfalú
Nem
Morzsatálca
Igen
Alapadatok
Kimeneti teljesítmény
800 W
Sütési kapacitás
2 szelet
Biztonsági kikapcsolás
Igen
Olvasztási funkció
Alap szín
Inox
Technikai paraméterek
Nettó súly
1,36 kg
Szélesség (max.)
163 mm
Magasság (max.)
170 mm
Mélység (max.)
257 mm