Dimarson 22" DM-LT22FHD Full HD LED TV
Kijelző méret: 22 " • Képátló: 55,00 cm • Kijelző típus: LED • Kijelző felbontás: 1920x1080 • Tuner: DVB-C;DVB-T2 • USB 2.0 be: 1 db • HDMI be: 1 db • Energia osztály 2021.: F
Gyártói cikkszám:
DM-LT22FHD
Márka:
DIMARSON
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
1 db
Termékleírás
Kompakt méret, sokoldalú felhasználás
Full HD felbontás – éles és tiszta kép
Beépített multimédiás funkciók
Megbízható és egyszerű működés
Alapvető csatlakozási lehetőségek
Energiahatékony kialakítás
Tulajdonságok
  • Kijelző méret: 22” / 55 cm
  • Felbontás: 1920x1080
  • LED
  • Fényesség: 160-180
  • Kontraszt: 800:1
  • 262K
  • Audio: 2x 5W
  • Sztereó hangszínszabályozó hatás
  • Tunerek: DVB-T2/DVB-C
  • VESA 80x80mm
Csatlakozók
  • HDMI: 1db
  • USB: 1db
  • VGA: 1db
  • Coax digital kimenet
  • 3,5 jack audio bemenet
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 22 "
    • Képátló
      • 55,00 cm
    • Kijelző típus
      • LED
    • Kijelző felbontás
      • 1920x1080
    • Kijelző fényerő
      • 180 cd/m2
    • Kijelző kontraszt
    • Kijelző betekintési szög
      • 170° / 170°
    • Kijelző válaszidő
      • 5 ms
  • Alapadatok
    • Típus
      • Általános Tv
    • Tuner
      • DVB-C
      • DVB-T2
    • Hangszóró
      • 2x5W