Dimarson 24" DM-LT24HD HD Ready LED TV
Kijelző méret: 24 " • Képátló: 62,00 cm • Kijelző típus: Direct LED • Kijelző felbontás: 1366x768 • Tuner: DVB-T2;DVB-S2;PAL/SECAM • USB 2.0 be: 2 db • HDMI be: 2 db • Energia osztály 2021.: F
Gyártói cikkszám:
DM-LT24HD
Márka:
DIMARSON
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
2 db
Termékleírás
Kompakt méret, sokoldalú multimédiás használat
HD felbontás – tiszta és jól látható kép
TV és monitor funkció egyben
Egyszerű kezelés és kényelmes használat
Széleskörű csatlakoztathatóság
Energiahatékony működés
62 cm HD LED  DM-LT24HD TV
  • Tiszta kép: 1366×768 felbontás, 3000:1 kontraszt
  • Élvezetes hangzás: 2×10 W sztereó hangszínszabályozóval
  • DVB-T2/S2 tuner, több szabvány támogatása
  • Csatlakozók: 2×HDMI, 2×USB, VGA, AV, 3,5 mm Jack
  • VESA 100×100 mm falra szerelhetőség
Kijelző
  • Méret: 62 cm
  • Felbontás: 1366 × 768 (HD)
  • Panel: D-LED
  • Fényerő: 200–220 cd/m²
  • Kontrasztarány: 3000:1
  • Színek: 262K
Hang
  • Teljesítmény: 2 × 10 W
  • Sztereó hangszínszabályozás
Tuner és szabványok
  • Támogatott rendszerek: PAL/SECAM/NTSC (BG, DK, I, M, N)
  • Tuner: DVB-T2 / S2
Csatlakozások
  • VGA
  • PC Audio
  • 2 × HDMI
  • 2 × AV
  • 2 × USB
  • Mini AV
  • 3,5 mm Jack kimenet
Egyéb
  • VESA-kompatibilis: 100 × 100 mm
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 24 "
    • Képátló
      • 62,00 cm
    • Kijelző típus
      • Direct LED
    • Kijelző felbontás
      • 1366x768
    • Kijelző fényerő
      • 220 cd/m2
    • Kijelző kontraszt
  • Alapadatok
    • Típus
      • Általános Tv
    • Tuner
      • DVB-T2
      • DVB-S2
      • PAL/SECAM
    • Hangszóró
      • 2x10W