Toshiba 22TB Sata3 3,5" 7200rpm 512MB MG Series (MG10AFA22TE) winchester
Formátum: 3,5" • Háttértár méret: 22000 GB • Háttértár fordulatszám: 7200 rpm • Belső cache: 512 MB
Gyártói cikkszám:
MG10AFA22TE
Márka:
TOSHIBA
Garancia:
60 hónap
Gyûjtõ:
karton=20db
db
Kosárba
Alapadatok
Formátum
3,5"
Háttértár méret
22000 GB
Foglalat(ok)
Serial ATA 3
Igen
Technikai paraméterek
Háttértár fordulatszám
7200 rpm
Belső cache
512 MB
Tartozékok
Mobil Rack
Megnézem mindet
#166075
#166075
Axagon EE35-XA3 USB 3.0 fekete külső alumínium 3,5" HDD ház
Axagon ADSA-DC SuperSpeed USB DUAL 2.5"/3.5" HDD/SSD DUAL dokkoló
Axagon ADSA-SN USB 3.0 SATA fekete dokkoló állomás
Axagon ADSA-ST USB 3.0 SATA fekete dual dokkoló állomás
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
HP 22" P22v G5 FHD VA HDMI/VGA monitor
Sony DSXA416BT Bluetooth/USB/MP3 lejátszó autóhifi fejegység
DELL 18,5" E1916H 5MS V WXGA TN DP/VGA fekete monitor