Tracon EVOZ3C16 16A C 3P 6kA kismegszakító
Gyártói cikkszám:
EVOZ3C16
Márka:
TRACON
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Adatok
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
54 mm
Magasság (max.)
82,3 mm
Mélység (max.)
71 mm
Nettó súly
0,3 kg
Alap szín
Bézs
Egyéb jellemzők
Névleges feszültség
400V
Alapadatok
Típus
Kismegszakító
Pólusszám
3
Névleges áram
16A
Kioldási karakterisztika
C
Névleges megszakítóképesség
6kA
Hálózat típusa
AC
Környezeti hőmérséklet
-25…50 °C