Tracon EVOZ3C32 32A C 3P 6kA kismegszakító
Gyártói cikkszám:
EVOZ3C32
Kosárba
Szélesség (max.)
54 mm
Magasság (max.)
82,8 mm
Mélység (max.)
71 mm
Névleges feszültség
400V
Névleges áram
32A
Környezeti hőmérséklet
-25…50 °C