Tracon EVOH4100 100A 4P 10kA kismegszakító
Gyártói cikkszám:
EVOH4100
Márka:
TRACON
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Adatok
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
108 mm
Magasság (max.)
80,5 mm
Mélység (max.)
73 mm
Nettó súly
0,6 kg
Alap szín
Bézs
Egyéb jellemzők
Névleges feszültség
400V
Alapadatok
Típus
Kismegszakító
Pólusszám
4
Névleges áram
100A
Kioldási karakterisztika
C
Névleges megszakítóképesség
10kA
Hálózat típusa
AC
Környezeti hőmérséklet
-25…50 °C