Tracon EVOZ4B10 10A B 4P 6kA kismegszakító
Gyártói cikkszám:
EVOZ4B10
Márka:
TRACON
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Adatok
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
72 mm
Magasság (max.)
82,8 mm
Mélység (max.)
71 mm
Nettó súly
0,4 kg
Alap szín
Bézs
Egyéb jellemzők
Névleges feszültség
400V
Alapadatok
Típus
Kismegszakító
Pólusszám
4
Névleges áram
10A
Kioldási karakterisztika
B
Névleges megszakítóképesség
6kA
Hálózat típusa
AC
Környezeti hőmérséklet
-25…50 °C