Tracon EVOZ4C32 C-4P-32A kismegszakító
Gyártói cikkszám:
EVOZ4C32
Kosárba
Szélesség (max.)
72 mm
Magasság (max.)
82,8 mm
Mélység (max.)
71 mm
Névleges feszültség
400V
Névleges áram
32A
Környezeti hőmérséklet
-25…50 °C