TOO FAND-40-200-W fehér, 40 cm, sebességfokozat száma:3, 40 W, asztali ventilátor
Típus: Asztali ventilátor • Teljesítmény: 40 W
Gyártói cikkszám:
FAND-40-200-W
Márka:
TOO
Garancia:
24 hónap Display szervizben
db
Kosárba
Leírás
Gyártói cikkszám: FAND-40-200-W
Termék jellemzők:
Szín: Fehér
Teljesítmény: 40 W
Lapátátmérő: 40 cm
Lapát anyaga: műanyag
3 sebességfokozat
Oszcillációs mód
Dönthető fej
Tápkábel hossza: 1,4 M
230 V / 50 Hz
Doboz tartalma:
FAND-40-200-W Asztali Ventilátor
Használati útmutató
Termék megnevezés: Asztali Ventilátor
Adatok
Alapadatok
Típus
Asztali ventilátor
Teljesítmény
40 W