G.Skill 48GB 8400MHz DDR-5 Trident Z5 RGB Intel XMP (Kit! 2db 24GB) (F5-8400J4052G24GX2-TZ5RW) memória
Memória foglalat: DDR 5 • Kapacitás: 48 GB
Gyártói cikkszám:
F5-8400J4052G24GX2-TZ5RW
Márka:
G-SKILL
Garancia:
Élettartam garancia
db
Kosárba
Adatok
Technikai paraméterek
Memória foglalat
DDR 5
Kapacitás
48 GB
Fizikai jellemzők
RGB világítás
Igen
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Haffner PT-6596 univerzális vízálló fekete rollerre szerelhető kemény táska
IRIS üveg fűszertartó négyzetes mintával 1.700ml, piros, lila vagy zöld színű 135930-000
MSI 32" Gaming MAG 322UPF 4K UHD IPS 160Hz DP/HDMI/USB-C fekete gamer monitor