Hisense 49" 49L35E5K Video Wall Full HD TN LED LFD kijelző
Videófal: Van • Kijelző méret: 49 " • Kijelző felbontás: 1920x1080 • Kijelző fényerő: 500 cd/m2
Márka:
HISENSE
Garancia:
24 hónap Oktogon szervizben
db
Kosárba
Kattintson duplán a képre a nagyításhoz!
2 db
Leírás
124 cm 49" FHD/3.5MM/500nits/7x24
Adatok
Felhasználási mód
Videófal
Igen
Panel adatok
Kijelző méret
49 "
Panel típus
D-LED
Kijelző felbontás
1920x1080
Kijelző fényerő
500 cd/m2
Kijelző kontraszt
1300:1
Kijelző betekintési szög
178° / 178°
Kijelző válaszidő
8 ms
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
107,7 mm
Magasság (max.)
113,6 mm
Mélység (max.)
60,7 mm
Nettó súly
21,9 kg
Energiagazdálkodás
Üzemi fogyasztás
145,0 watt
Egyéb jellemzők
Falra szerelhetőség
VESA 600x400
Üzemi hőmérséklet
0 - 40°C
Üzemi idő
Csatlakozó(k)
D-Sub be
1 db
DVI be
1 db
HDMI be
2 db
USB 2.0 be
Hasonlók
Hisense 55" 55B4E30T Digital Signage 4K UHD IPS LED LFD kijelző
Avtek 86" Touchscreen 5 Connect+ 4K UHD érintőképernyős LFD kijelző WordWall szoftverrel és fali konzollal
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek