Dahua HAC-HDW1200TMQ-A-0280B/kültéri/2MP/Lite/2,8mm/IR60m/beépített mikrofon/4in1 HD analóg kamera
Típus: 4in1 kamera • Lencse: Fix: 2,8mm • Max. IR távolság: 60m • Felbontás: 2,00 MP
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
HAC-HDW1200TMQ-A-0280B
Márka:
DAHUA
Garancia:
36 hónap
Termékleírás
Megbízható Full HD felbontás és Starlight technológia
zéles látószög és Broadcast-minőségű hangrögzítés
A kamera 2,8 mm-es fix objektívvel rendelkezik, amely kiemelkedően széles, több mint 100 fokos vízszintes látószöget biztosít, így egyetlen eszközzel nagyobb területeket is hatékonyan lefedhetünk holtterek nélkül. Különlegessége a beépített mikrofon, amely a Dahua egyedi technológiájának köszönhetően a kiváló minőségű hangjelet ugyanazon a koaxiális kábelen továbbítja a rögzítő felé, mint a videofolyamot. Ez az Audio-over-Coax megoldás szükségtelenné teszi a külön audiokábelek behúzását, ami tiszta, professzionális és rendkívül költséghatékony telepítést eredményez.
Univerzális 4 az 1-ben kompatibilitás
Extra nagy hatótávolságú éjszakai látás és Smart IR
Időjárásálló és gyorsan telepíthető turret kivitel
'Quick-to-Install' turret kamera
  • 4in1 HD analóg turret kamera
  • 1/2,7" CMOS
  • HDCVI/CVBS támogatás
  • Felbontás: 2M (1920 × 1080)
  • FPS: 25/30fps@1080P
  • Lencse: 2,8mm
  • Látószög: 101°
  • Minimum fényszükséglet: 0,02Lux @F1,9, 0Lux IR esetén
  • Beépített IR ledek (max. 60m)
  • Zajszűrés: 2DNR
  • Day&Night funkció (automatikus/manuális IR cut filter)
  • Időjárásálló kültéri ház (IP67)
  • Digitális WDR funkció
  • Háttérfény kompenzáció (BLC)
  • HLC funkció
  • Tápellátás: 12V DC
  • Fogyasztás: 5W
  • Működési hőmérséklet: -40° ~ +60°
  • Méret: &phi 121,9mm x 99,1mm
  • Súly: 300g
  • Fém ház
Adatok
  • Alapadatok
    • Típus
      • 4in1 kamera
    • Kialakítás
      • Turret kamera
    • Lencse
      • Fix: 2,8mm
    • Max. IR távolság
      • 60m
    • Széria
      • Lite
  • Adatátvitel
    • Mikrofon
      • Igen
  • Videó
    • Felbontás
      • 2,00 MP
    • BLC
      • Igen
    • Day&Night
    • ICR
  • Egyéb adatok
    • Analóg hangkimenet
      • 1 db
    • Elhelyezés
      • Kültéri
    • Tápellátás
      • 12V DC