Dahua HAC-HFW1200T-A-0280B/kültéri/2MP/Lite/2,8mm/30m/4in1 HD analóg csőkamera
Típus: 4in1 kamera • Lencse: Fix: 2,8mm • Látószög: 103 ° • Max. IR távolság: 30m • Felbontás: 2,00 MP
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
HAC-HFW1200T-A-0280B
Márka:
DAHUA
Garancia:
36 hónap
Termékleírás
Részletgazdag Full HD felbontás és panoráma látószög
A kamera 1080p felbontása garantálja, hogy a rögzített események élesen és folyamatosan jelenjenek meg a monitoron, segítve az események pontos utólagos rekonstrukcióját. A 2,8 mm-es fix fókuszú lencse nagy teret fog be, így ideális választás bejáratok, kertek vagy üzlethelyiségek belső terének széleskörű megfigyeléséhez. A nagy látószögnek köszönhetően kevesebb kamera telepítésével is lefedhető ugyanaz a terület, ami költséghatékonyabbá teszi a teljes biztonsági rendszer kiépítését.
Beépített audioátvitel és intelligens megvilágítás
Univerzális technológia és kültéri strapabírás
4in1 HD analóg csőkamera
  • 1/2,7" CMOS
  • HDCVI/CVBS támogatás
  • Felbontás: 2M (1920 × 1080)
  • FPS: 25/30fps@1080P
  • Lencse: 2,8mm
  • Látószög: 103°
  • Minimum fényszükséglet: 0,02Lux @F1,85, 0Lux IR esetén
  • Beépített IR ledek (max. 30m)
  • Zajszűrés: 2DNR
  • Day&Night funkció (automatikus/manuális IR cut filter)
  • Időjárásálló kültéri ház (IP67)
  • Digitális WDR funkció
  • Háttérfény kompenzáció (BLC)
  • HLC funkció
  • Tápellátás: 12V DC
  • Fogyasztás: 3,6W
  • Működési hőmérséklet: -40° ~ +60°
  • Méret: 176mm x 72,4mm
  • Súly: 360g
  • Fém ház
Adatok
  • Alapadatok
    • Típus
      • 4in1 kamera
    • Kialakítás
      • Csőkamera (Bullet)
    • Lencse
      • Fix: 2,8mm
    • Látószög
      • 103 °
    • Beépített IR LED
      • Igen
    • Max. IR távolság
      • 30m
    • Látószög
      • 103
    • Széria
      • Lite
  • Adatátvitel
    • Mikrofon
      • Igen
  • Videó
    • Felbontás
      • 2,00 MP
    • BLC
    • WDR
      • Nem
    • Day&Night
    • ICR
  • Egyéb adatok
    • Elhelyezés
      • Kültéri
    • Tápellátás
      • 12V DC