TOO FANF-50-101-B fekete, 50 cm, sebességfokozat száma:3, 80W, padló ventilátor
Típus: Padló ventilátor • Teljesítmény: 80 W
Gyártói cikkszám:
FANF-50-101-B
Márka:
TOO
Garancia:
24 hónap Display szervizben
Termékleírás
A TOO FANF-50-101-B egy nagy átmérőjű, erőteljes padló ventilátor, amely hatékony légkeringetést biztosít nagyobb helyiségekben is. Az 50 cm-es lapátátmérő, a 3 sebességfokozat és a 80 W teljesítmény kiegyensúlyozott, ugyanakkor hatásos működést nyújt otthoni, irodai vagy műhely környezetben.
Főbb jellemzők
  • 50 cm-es ventilátorátmérő – nagy mennyiségű levegő gyors mozgatása
  • 3 sebességfokozat – a légáram intenzitása igény szerint állítható
  • 80 W teljesítmény – hatékony hűtés közepes energiaigénnyel
  • Padló ventilátor kialakítás – stabil elhelyezés, célzott légáram
  • Dönthető fej – a légáram iránya könnyen szabályozható
  • Fekete kivitel – letisztult, ipari jellegű megjelenés
Műszaki adatok
  • Terméktípus: padló ventilátor
  • Lapátátmérő: 50 cm
  • Sebességfokozatok száma: 3
  • Teljesítmény: 80 W
  • 5 Lapátos kialakítás
  • Lapát anyaga: Műanyag
  • Tápkábel hossza: 1,5 M
  • 230 V / 50 Hz - 60 Hz
  • Szín: fekete
  • Vezérlés: mechanikus
  • Felhasználás: beltéri
Adatok
  • Alapadatok
    • Típus
      • Padló ventilátor
    • Teljesítmény
      • 80 W