TOO FANF-50-302-M ezüst, 50 cm, sebességfokozat száma:3, 120W, padló ventilátor
Típus: Padló ventilátor • Teljesítmény: 120W
Gyártói cikkszám:
FANF-50-302-M
Garancia:
24 hónap Display szervizben
Új
Újracsomagolt
db
Kosárba
Leírás
Termék jellemzők:
Teljesítmény: 120 W
3 Lapátos kialakítás
Lapátátmérő: 50 cm
Lapát anyaga: Fém
Sebességfokozatok száma: 3
Tápkábel hossza: 1,7 M
230 V / 50 Hz - 60 Hz
Doboz tartalma:
FANF-50-302-M Padló ventilátor
Teljesítmény
120W