LG 55" 55UN640S 4K UHD Smart LFD kijelző
Kijelző méret: 55 " • Kijelző felbontás: 3840x2160 • Kijelző fényerő: 400 cd/m2
Gyártói cikkszám:
55UN640S0LD.AEU
Márka:
LG
Garancia:
36 hónap
db
Kosárba
3 db
Termékleírás
Az LG 55" 55UN640S 4K UHD Smart LFD kijelző professzionális megjelenítő megoldás, amely kiváló választás üzleti, digitális signage és információs rendszerekhez. A 55 colos 4K UHD felbontás (3840×2160) rendkívül éles és részletgazdag képet biztosít, amely ideális reklámok, prezentációk vagy információs tartalmak megjelenítésére. A kijelző támogatja a webOS Smart platformot, így könnyen kezelhető és integrálható különféle vállalati rendszerekkel, miközben lehetővé teszi tartalmak gyors és hatékony kezelését. A magas fényerő és a széles betekintési szög garantálja a jól látható képet különböző környezeti fényviszonyok mellett is.
Adatok
  • Panel adatok
    • Kijelző méret
      • 55 "
    • Kijelző felbontás
      • 3840x2160
    • Kijelző fényerő
      • 400 cd/m2
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 1235 mm
    • Magasság (max.)
      • 772 mm
    • Mélység (max.)
      • 232 mm
    • Nettó súly
      • 14,2 kg
  • Energiagazdálkodás
    • Üzemi fogyasztás
      • 128,0 watt
  • Egyéb jellemzők
    • Hangszóró
      • Igen
    • Falra szerelhetőség
      • VESA 300x300
    • Egyéb paraméterek
      • Bluetooth
  • Csatlakozó(k)
    • HDMI be
      • 3 db
    • RJ45
      • 1 db
    • USB 2.0 be
      • 1 db
    • Egyéb csatlakozók
      • 3.5 mm jack